GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 17409278
*
nr 1740 9278
Vas
+ kanna, 2 delar, Keramik / porslin. Höjd: 34-41 cm
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2025
kl 20:08:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 19:32:25
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
*
Vas
Kondition: slitage
nr 1740 9278
Vas
+ kanna, 2 delar, Keramik / porslin. Höjd: 34-41 cm
Kondition: slitage
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2025 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/11 19:32:25 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.



